05:00 Почетак емитовања
05:05 Рано, рано - Избор песама народне музике
06:00 Дневник Гласа Русије - Информативни програм
06:30 Рано, рано - Наставак емисије
06:55 Најава програма
07:00 Најбољи васпитачи - Из Житија Светих
(у наставку емисије) Јутрење - Избор духовне музике
08:00 Вести радија Глас - Информативни програм
08:05 Јутарњи Глас - Информативно-забавни програм
10:05 ГЛАСНО! - Колажни програм
14:00 Образовно-верска емисија *
15:05 Музичка кутија - Образовно-музичка емисија
17:00 Вечерња - Избор духовне музике
18:00 Најбољи васпитачи - Из Житија Светих
18:30 Дневник Гласа Русије - Информативни програм
19:00 Музичка кутија - Образовно-музичка емисија
21:00 Образовно-верска емисија* - реприза
22:00 Дневник Гласа Русије - Информативни програм
22:30 Ноћни програм - Колажни програм
 
 
 
 
05:00 Почетак емитовања
05:00 Рано, рано - Избор песама народне музике
06:00 Дневник Гласа Русије - Информативни програм
05:00 Рано, рано - Наставак емисије
06:55 Најава програма
07:00 Најбољи васпитачи - Из Житија Светих
(у наставку емисије) Јутрење - Избор духовне музике
08:00 Антидор - Литургијска музика*
10:00 Пастир добри - Реприза емисије*
11:00 Миксета - Музички програм
12:00 Подсетник - Реприза емисије*
13:00 Харфа - Избор уметничке музике
14:00 Подсетник - Реприза емисије*
15:00 Миксета - Музички програм
17:00 Вечерња - Избор духовне музике
18:00 Најбољи васпитачи - Из Житија Светих
18:30 Дневник Гласа Русије - Информативни програм
19:00 Музичка кутија - Образовно-музичка емисија
21:00 Подсетник - Реприза емисије*
22:00 Дневник Гласа Русије - Информативни програм
22:30 Ноћни програм - Колажни програм
 
05:00 Почетак емитовања
05:05 Рано, рано - Избор песама народне музике
06:00 Дневник Гласа Русије - Информативни програм
06:30 Рано, рано - Наставак емисије
06:55 Најава програма
07:00 Најбољи васпитачи - Из Житија Светих
(у наставку емисије) Јутрење - Избор духовне музике
08:00 Вести радија Глас - Информативни програм
08:05 Јутарњи Глас - Информативно-забавни програм
09:05 Изданци - Емисија за децу*
11:05 Путоказ - Породична емисија*
12:05 Миксета - Музички програм
14:05 Пастир добри - Одговори духовника на питање верника*
15:05 Миксета - Музички програм
17:00 Вечерња - Избор духовне музике
18:00 Најбољи васпитачи - Из Житија Светих
18:30 Дневник Гласа Русије - Информативни програм
19:00 Духовна градина - Духовне поуке*
20:00 Миксета - Музички програм
21:00 Гост недеље-Реприза емисије од претходне среде*
22:00 Дневник Гласа Русије - Информативни програм
22:30 Ноћни програм - Колажни програм
 
05:00 Почетак емитовања
05:05 Рано, рано - Избор песама народне музике
06:00 Дневник Гласа Русије - Информативни програм
06:30 Рано, рано - Наставак емисије
06:55 Најава програма
07:00 Најбољи васпитачи - Из Житија Светих
(у наставку емисије) Јутрење - Избор духовне музике
08:00 Антидор - Литургијска музика*
10:00 Заједница - Радио размена*
11:00 Литургијске теме - Образовна емисија*
12:30 Свилен конац - Избор најлепше народне музике
17:00 Вечерња - Избор духовне музике
18:00 Најбољи васпитачи - Из Житија Светих
18:30 Дневник Гласа Русије - Информативни програм
19:00 Пастир добри - Реприза емисије*
20:00 Духовна градина - Духовне поуке*
21:00 Заједница - Радио размена*
22:00 Дневник Гласа Русије - Информативни програм
22:30 Ноћни програм - Колажни програм
 
 
 
 
 
 
 
Радио ГЛАС » Мапа сајта
 
Радио ГЛАС - 92,0 MHz © 2009 • Епархија Нишка • Сва права задржана • Услови коришћења